Mi-T-M Choremaster Series – CM-1400-1MEH 1.5hp Electric Motor 1400 PSI @ 1.5 GPM - Triplex Crankshaft Pump - Direct Drive
<iframe width="766" height="431" src="https://www.youtube.com/embed/72QLXCZHyQY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>